اسکلت
سازه بتن آرمه در ۲۰ طبقه با ۴ دیوار برشی و ۳ طبقه زیرزمین کلا بصورت دیوار حائل، با طراحی به صورت مقاوم در برابر شکل پذیری زیاد طبق آیین نامه بتن ایران با تیر و ستون های بتنی و پوشش سقف به صورت دال بتن آرمه با مقاومت فشاری بتن ۲۵۰ کیلوگرم بر سانتیمتر مربع که آرماتوربندی ستونها با استفاده از سیستم کوپلینگ و از مرغوب ترین نوع آرماتور (ذوب آهن اصفهان) می باشد و تمامی مراحل اجرای سازه تحت نظارت مهندسین ناظر و سازمان نظام مهندسی و انجام آزمایش های منظم ، طبق آیین نامه در خصوص آزمایش کشش آرماتور و مقاومت فشاری بتن بوده و ساختمان برای مقابله با زلزله طبق آیین نامه ۲۸۰۰ طراحی و احداث گردیده است.
سفت کاری
برای اجرای دیوارهای جانبی و داخلی کلاً از بلوک های سبک آلوکا ( عایق صوت و حرارت ) که دارای استاندارد و تأییدیه سازمان نظام مهندسی می باشند استفاده گردیده است .
بدنه واحد ها
بدنه واحدها بعد از سفت کاری و اندود گچ و ابزار و آینه کاری مطابق طرح معماری واحد نمونه اجرا و بدنه ها با رنگ روغنی نیمه مات و ابزارها رنگ طلا پوشش داده خواهد شد .
سقف واحد ها
سقف واحد ها کلا از جنس کناف ایران اجرا و پس از نصب گچ بری ها و ابزارهای نور مخفی مطابق طرح واحد نمونه با رنگ سفید رنگ آمیزی و ابزارها با رنگ طلا پوشش داده خواهد شد.
کف واحدها
کف واحد ها برای نشیمن، آشپزخانه، راهروها، سنگ و یا سرامیک و برای سالن و اتاق ها پارکت مطابق واحد نمونه اجرا میگردد .
پنجره ها کلیه پنجره ها ازبهترین نوع جنس آلومینیوم ترمال بریک( Thermal break )با شیشه های دوجداره و یراق اروپایی خواهد بود .
سرویس های بهداشتی
سرامیک کف و دیوار سرویس های بهداشتی با محصولات درجه یک کاشی تبریز و کاشی سینا اجرا خواهد شد و سقف ها با کناف واتر پروف( Water proof )وابزار با رنگ روغنی نیمه مات اجرا می گردد ( مطابق واحد نمونه ).

منصوبات سرویسهای بهداشتی
سرویس های فرنگی از نوع وال هنگ با مخزن توکارمارک (justime) ، سرویس ایرانی با مخزن توکار مارک (justime)-شیرآلات از بهترین مارک های ایرانی ( Shouder یا edrina یا مشابه) – روشویی ها بصورت مبله و کاسه روکار و محل دوش ها با کابین های شیشه ای جداسازی ومطابق طرح واحد نمونه اجرا خواهد شد.
کابینت واحدها بدنه M.D.F سفید صابونی-درب و نما ازطرح کلاسیک (CNC – ممبران)با یراق اروپایی و با رویه کورین ((corian به همراه گاز و هود و سینک از بهترین برند های ایران و شیرسینک ودستگیره و کاشی بین کابینت مطابق طرح اجرا شده در واحد نمونه (بدون یخچال، ماشین ظرفشویی، فر و مایکرویو وسوپر)اجرا خواهد شد .
برای لباسشوئی فضایی مجزا بعنوان Laundry پیش بینی شده که بدنه آن کاشی کاری و با نصب کابینت بدون ماشین لباسشویی مطابق واحد نمونه اجرا و تحویل می گردد .

کارهای چوبی
کلیه کارهای چوب شامل درب های ورودی واحد ها، اتاق ها و سرویس ها و Laundry اعم از خود درب و چهارچوب ها همگی ترکیبی از چوب وMDF با روکش چوب طبیعی ملچ یا راش ،رنگ طرح چوب گردو و کمدها بصورت صندوقی از M.D.F صابونی با نمای High Glossخواهد بود. قفل و یراق بهترین مارک ایرانی ، ودستگیره درب ورودی از دستگیره های دیجیتالی prime-HTNیا SAMSUNG ویا Milir و یا مشابه خواهد بود.
قرنیز واحدها کلا از PVCرنگی اجرا می گردد .
تاسیسات مکانیکی
گرمایش واحد ها: گرمایش واحدها توسط دو دستگاه پکیج استاندارد ، دارای پمپ اختصاصی و امکان تحویل چند نوع آب در دماهای مختلف به صورت همزمان و با استفاده از سیستم گرمایش ازکف مجهز به ترموستات در تمامی فضاها تامین خواهد شد و لوله های مصرفی ساخت کارخانه سوپرپکس خواهد بود و پکیج ها در فضای اتاقک مخصوص مشرف به تراس جنوبی تامین و نصب خواهد شد.
سرمایش واحد ها :جهت تأمین سرمایش واحدهای مسکونی سیستم اسپیلیت پیش بینی شده است بدین منظور زیرسازی، لوله کشی و سیم کشی برای تمامی اتاقها و سالن پذیرایی تأمین و اجرا می گردد لیکن تهیه و نصب و راه اندازی کندانسور واسپیلیت ها بر عهده خریداران می باشد.

ادامه تاسیسات مکانیکی
آبرسانی: آبرسانی واحد ها از طریق موتورخانه مرکزی با نصب پمپ های مارک اروپایی و نصب کنتور مجزا برای هر واحد از طریق رایزرهای پیش بینی شده به واحد ها منتقل و آبگرم مصرفی بواسطه پکیج های نصب شده تامین خواهد شد.(انشعاب آب مجموعه بصورت مشترک و برای هر واحد با نصب کنتور فرعی قابل محاسبه خواهد بود)
سازندگان با تخصیص تصفیه خانه در زیرزمین و مستقل از آبرسانی یک رشته آب شرب تصفیه شده در مجاورت سینک آشپزخانه در اختیار مالکین قرار خواهند داد.
لوله کشی سیستم دفع فاضلاب و آب باران ساختمان کلاً با استفاده از لوله و اتصالات پوش فیت سایلنتی اجرا خواهد شد .
تهویه مشاعات و سرویس های بهداشتی و هود آشپزخانه و پارکینگ ها از طریق کانال کشی و نصب سانتریفوژ مرکزی خواهد بود.

تاسیسات برقی مشاعات از جمله پارکینگ ها و لابی طبقات مجهز به سیستم هوشمند خواهند بود.
تجهیزات تمامی تابلوهای برق ساختمان از جمله کلیدهای مینیاتوری و قطعات مهم ، همگی برند اروپایی و مشابه اشنایدر و تمامی سیم ها،کابل ها، کلید و پریز، و سیلندری ها همگی از بهترین و مرغوب ترین مارک های ایرانی و خارجی خواهند بود.
روشنایی واحدها بغیر از لوستر،چراغ های دیواری و نورهای مخفی، بواسطه چراغ های سیلندری ، همچنین چراغ های دکوری پرده ها و چراغ های نشانگر دید شب با لامپ های L.E.D یا S.M.D تجهیز خواهد شد.
مشاعات ساختمان از جمله آسانسورها، پارکینگ ها، لابی ها و مجموعه ورزشی و سالن اجتماعات و داخل واحد ها مجهز به برق اضطراری بوده و ژنراتور مربوطه بواسطه فروشندگان تهیه و نصب خواهد شد .
واحد ها با پیش بینی و زیرسازی لازم برای هوشمند سازی اجرا شده که خریداران می توانند بعد از تحویل در صورت تمایل ، به آسانی و بدون عملیات بنایی، واحد را هوشمند سازی نمایند.پیش بینی لازم برای نصب موتور پرده ها انجام گرفته است. هر واحد دارای انشعاب برق سه فاز ۲۵ آمپر خواهد بود.
شومینه
در هر واحد یک عدد شومینه برقی دکوری مبله شده طرح کلاسیک طبق نمونه اجرا شده در واحد نمونه نصب خواهد شد .
نورپردازی
کلیه فضای های مشاعی از جمله نما لابی اصلی، لابی طبقات، مجموعه ورزشی (سالن ورزشی و استخر- سونا-جکوزی و….) ، سالن اجتماعات سینما ، محوطه مطابق با طرح معماری داخلی با چراغ های L.E.D یا S.M.D نور پردازی خواهد شد.
آسانسورها
کل مجموعه مجهز به چهار دستگاه (هر بلوک دو دستگاه) آسانسور گریلس با مارکKONE)) تمام اتوماتیک سانترال با سرعت اسمی ۲ متر بر ثانیهVVVF با کابین ۱۳ نفره تمام استیل اجرا و تجهیز خواهد شد .
گاز رسانی
گازرسانی ساختمان از طریق لوله های سیاه بی درز مانیسمان بصورت توکار و برای هر واحد در سه موقعیت مجزا با (آشپزخانه ، تراس و اتاق پکیج) و با نصب انشعاب مستقل برای هر واحد اجرا و نصب خواهد شد .
راه پله
بدنه راه پله ترکیبی از سنگ مرمریت و گچکاری با رنگ پوششی روغنی ، پله ها و کف از جنس سنگ مرمریت طراحی و اجرا می گردند .
مشاعات در همکف
طبقه همکف مشتمل بر لابی مجلل ، مجموعه استخر، سینما ، اتاق بیلیارد ، آرایشگاه ، اتاق ماساژ، مدیریت و سالن اجتماعات می باشد که با بهترین طرح و متریال اجرا، نورپردازی و مبله خواهد شد .
نما
نمای پروژه کاملا به سبک کلاسیک ترکیبی از سنگ و سیمان اجراو با رنگ واترپروف ، پوشش داده خواهد شد همچنین کل نما با بهترین طرح نورپردازی خواهد شد.
پارکینگ ها
کف پارکینگ ها از سنگ گرانیت و بدنه کلاً از سنگ مرمریت مطابق طرح معماری ارائه شده از سوی آرشیتکت پروژه اجرا میگردد . پارکینگ ها مجهز به برق اضطراری و تهویه مطبوع و دوربین مدار بسته خواهد بود.
اعلان و اطفاء حریق
کل ساختمان اعم از واحد ها ،مشاعات و پارکینگ ها همگی مجهز به سیستم اعلان و اطفاء حریق آدرس پذیر با متریال های اروپایی مورد تایید سازمان آتش نشانی خواهد بود.
دوربین های مدار بسته
تمامی فضاهای پارکینگ ها، لابی اصلی ، محوطه بیرون و حیاط مجهز به دوربین مداربسته با مرکز کنترل در لابی اصلی توسط لابی من خواهد بود.
سایرموارد
لنداسکیپ Landscapeمحوطه به همراه اجرای فضای سبز و گلکاری و نورپردازی محوطه ، پیاده رو سازی، نصب آنتن و ماهواره مرکزی و انترکام داخل واحدها با لابی من و مشاعات، دربهای ورودی کنترل دار پارکینگ ها، ، نصب تابلوهای راهنما ، احداث سرایداری و تأمین محل کارواش و خشکشوئی و اتاق خدمات در زیرزمین طبق نظرآرشتیک پروژه ، متناسب با فضاهای موجود اجرا خواهد شد.