مجتمع مسکونی اوپال پارک تبریز

مجتمع مسکونی اوپال‌ پارک مشتمل بر دو برج شرقی و غربی، دارای ۵۶ واحد ۳۰۰مترمربعی و دو واحد پنت هاوس ۵۰۰ مترمربعی (در طبقه پانزدهم) می‌باشد.
واحدهای مسکونی دارای سالن پذیرایی، اتاق‌ نشیمن و اتاق‌های خواب (۳ اتاق) و کابینت آشپزخانه با سلیقه‌ای منطبق بر سلیقه بانوان ایرانی می‌باشد که علاوه بر زیبایی و کارآیی از مدرن بودن نیز برخوردار است. همچنین هر واحد دارای یک انشعاب آب تصفیه شده از تصفیه خانه مرکزی ساختمان می‌باشد.
پیش‌بینی فضای مناسب با کمدهای زیبای لباس و کفش، استقبالی فاخر را از میزبان و میهمان در بدو ورود به آپارتمان، پدید می‌آورد که از ویژگی‌های کم‌نظیر این مجتمع می‌باشد.
هر واحد دارای اتاق‌ لباس‌شویی (لاندری) و سرویس‌های بهداشتی برای ساکنین و مهمانان می‌باشد.
سیستم هوشمند و تکنولوژی مدرن به کار گرفته شده در مدیریت مصرف انرژی و آسانسورهای KONE از جمله نقاط متمایز کننده پروژه لوکس (اوپال پارک) به شمار می‌رود.
از سوی دیگر طراحی داخلی زیبای این مجتمع شما را به یک زندگی
با شکوه فرا می‌خواند.

پارکینگ مجتمع اوپال پارک با ورودی از حد شمال و امکان تردد همزمان برای خودروهای ورودی و خروجی در طبقات زیرزمین دوّم و سوّم طراحی و احداث گردیده است و برای هر واحد مسکونی امکان توقف دو خودرو در امتداد هم فراهم می‌باشد. وجود کارواش، خشکشویی و سرایداری در پارکینگ مزیتی است که برای تاکید بر لوکس بودن این مجتمع مسکونی پیش‌بینی شده است.